У Кремлі відхрестилися від інформації про арешт майна РФ у Парижі

Посольство РФ у Франції також не підтвердило дані про арешт земельної ділянки Російського духовно-культурного центру в Парижі.

Управління справами президента РФ не отримувало жодних претензій юридичного характеру щодо земельної ділянки в Парижі, на якій будується Російський духовно-культурний центр.

Про це заявив керуючий справами президента РФ Олександр Колпаков, - пише ТАСС. За його словами, "будівництво об'єкта триває за наміченим графіком".

"Жодних змін в цьому відношенні немає", - підкреслив Колпаков. Посольство РФ у Франції теж не підтвердило дані про арешт земельної ділянки Російського духовно-культурного центру в Парижі.

"Ми не володіємо інформацією про арешт. Ситуація з духовно-культурним центром не змінилася", - сказали в посольстві.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що екс-акціонери російської компанії ЮКОС наклали арешт на ділянку землі в Парижі, яку купило Управління справами президента РФ. На ньому Росія зводить православний центр вартістю 90 мільйонів євро.

Як відомо, 28 липня 2014 року Третейський суд в Гаазі постановив, що РФ повинна виплатити акціонерам ЮКОСа 50 мільярдів доларів в якості компенсації.

Також до основної суми компенсації, Європейський суд з прав людини постановив виплатити колишнім акціонерам нафтової компанії ЮКОС ще близько двох мільярдів євро в якості компенсації за їх скаргою проти Росії. Зауважимо, всього суд тривав близько 10 років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: