У Криму заблокували парламент із вимогою відділитися від України

Проросійські активісти вимагають від місцевої влади не співпрацювати з Києвом та провести референдум про незалежність півострова.

У Сімферополі в Криму кілька сотень проросійських активістів заблокували місцеву Верховну Раду. У них кілька вимог: не підпорядковуватися центральній владі в Києві, на референдумі визначитися із незалежністю Криму та звернутися до Росії про допомогу.

Протестувальники вимагають, щоб спікер парламенту Володимир Константинов ініціював голосування щодо цих питань на позачерговій сесії, зазначає "Радіо Свобода".

Присутні скандують: "Росія!", "Криму – кримську владу!", "Крим, вставай!", "Константинов, виходь!".

Константинов таки вийшов до мітингувальників. Він зазначив, що сесія відбудеться завтра. Але які питання розглядатимуть, залежить від Верховної Ради України. І в першу чергу, чи призначить парламент у Києві позачергові вибори в Кримську ВР.

Назад до будівлі парламенту Константинова не пропустили проросійські козаки. Тож спікер був змушений іти через "чорний хід".

Акцію перед Верховною Радою автономії ініціював досі не відомий рух "Кримський фронт". До мітингу також приєдналися козачі формування, угруповання "Народно-визвольний рух", організація "Таврійський союз" та інші проросійські об'єднання.

Нагадаємо, у Криму активізувалися сепаратистські настрої. На півострові все частіше проводять проросійські мітинги та акції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: