У Луцьку прокуратура хоче повернути радянську символіку

Дата публікації
Перегляди
1910
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Луцьку прокуратура хоче повернути радянську символіку

На позачерговій сесії міськради депутати розглянуть протест прокуратури на заборону радянської символіки

10 січня відбудеться 19-та позачергова сесія міськради, на якій розглянуть протест прокуратури проти рішення депутатів від 20 квітня 2011 року.

У Луцьку прокуратура опротестувала рішення міської ради про заборону розміщення радянської символіки. Відповідне рішення було ухвалене луцькими депутатами 20 квітня 2011 року.

У відділі інформаційної роботи міської ради повідомили, що 10 січня відбудеться 19-та позачергова сесія міськради, на розгляд якої буде винесено питання "Про розгляд протесту прокурора міста Луцька на рішення міської ради від 20.04.2011 № 9/1 "Про заборону розміщення радянської символіки в м. Луцьку".

На сесію запрошуються заступники міського голови, прокурор Луцька, депутати обласної ради, обрані у мажоритарних округах Луцька, члени виконавчого комітету міської ради, окремі керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації.

Як відомо, 20 квітня 2011 року депутати міськради Луцька заборонили розміщення радянської символіки. Проект рішення був підготовлений фракцією ВО "Свобода".

Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська міські ради також заборонили червоні прапори та іншу символіку СРСР на державних і комунальних закладах.

Читайте також:

Увесь Луцьк виносив би горшки за поляками, якби не Сталін - КПУ

Вулиці Луцька "почистили" від радянських назв

Львів відмовився зняти заборону на радянську символіку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1910
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація