У МВС хочуть допитати главу ЦВК через зрив виборів у Маріуполі

Дата публікації
Перегляди
970
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У МВС хочуть допитати главу ЦВК через зрив виборів у Маріуполі

Охендовського можуть викликати на допит / Фото: УНІАН

Охендовський мав реагувати на порушення, вважає радник міністра. 

Глава ЦВК Михайла Охендовський та інші чиновники, які могли бути причетні до зриву виборів у Маріуполі на Донеччині, мають бути викликані на допит. Таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко, звітуючи щодо перебігу місцевих виборів.

"Там відбувались великі порушення і головою ТВК, зокрема, в Маріуполі, і, на мій погляд, керівником Центрвиборчкому (Охендовський – Ред.), який повинен був реагувати на це. Незалежно від статусу, від посади будуть всі допитані і вже крапку поставить слідство", - цитує hromadske.tv слова Стойка.

Наразі за фактом перешкоджання перешкоджання здійсненню виборчого права у Красноармійську і Сватовому порушено кримінальну справу.

Щодо Маріуполя, то станом на зараз провадження триває, справу занесено у єдиний реєстр досудових розслідувань, стаття ще не визначена.

Натомість сам Охендовський під час свого виступу в день голосування провину за зрив виборів у Маріуполі і Красноармійську покладав на членів виборчих комісій.

Раніше кандидати від демократичних сил підписали меморандум з вимогою відсторонити від роботи керівника ЦВК Михайла Охендовського та голову маріупольського тервиборчкому Ірину Юріну. На думку підписантів, ці керівники разом з представниками "Опозиційного блоку" завадили провести справедливі та чесні вибори. Учасниками виборів у Маріуполі займатиметься міліція

Наступна публікація