У Радбезі ООН розповіли, коли США знімуть санкції проти Росії

Дата публікації
У Радбезі ООН розповіли, коли США знімуть санкції проти Росії

Reuters

Така подія планується на момент, коли РФ поверне Крим Україні.

США планують зберегти санкції проти Росії доти, доки РФ не поверне анексований Крим Україні. Тож НАТО має "тримати двері відкритими" для нових членів. Про це заявила постпред США при ООН Хейлі Нікі під час дебатів у Радбезі ООН щодо конфліктів по Європі. Про цей повідомляє ТАСС.

"Росія намагається дестабілізувати Україну і зазіхає на її суверенітет і територіальну цілісність. США прихильні тим інститутам, які забезпечують безпеку Європи. Наша підтримка НАТО непохитна" - сказала вона.

За словами американського дипломата, Сполучені Штати працюють над тим, щоб зробити НАТО ще ефективнішою організацією, зміцнюючи співробітництво серед нинішніх членів альянсу і зберігаючи двері відкритими для нових союзників, які відповідають критеріям членства.

Також постпред США при ООН заявила, що Росія намагалась зашкодити змінам, яких хотіли українці. Та назвала спроби РФ визнати фейкові документи, що видаються на території ОРДЛО "ще одним прямим викликом спробам досягти миру на сході України".

"Ми закликаємо Росію продемонструвати прихильність до миру, повністю виконавши положення Мінських угод. США і ЄС єдині в тому, що санкції щодо Росії залишаться в силі до тих пір, поки Москва не виконає всіх своїх зобов'язань. Наші окремі санкції, введені у зв'язку з анексією Криму, залишаться в силі до тих пір, поки Росія не поверне Крим Україні", - сказала Хейлі.

Нагадаємо, якщо адміністрація очільника США Дональда Трампа вирішить послабити або скасувати санкції проти Росії, це рішення буде перетворено на закон.

Голова українського МЗС візьме участь у відкритих дебатах Ради Безпеки ООН

Голова українського МЗС візьме участь у відкритих дебатах Ради Безпеки ООН

Наступна публікація