У Раді пропонують обійтися без посла РФ у Києві

Ар'єв вважає, що може йтися  лише про тимчасового повіреного. 

Нового посла Росії у Києві не варто призначати через відсутність нормальних відносин із країною -агресором. Таку думку висловив нардеп від БПП Володимир Ар'єв.

"З огляду на нинішню ситуацію, моя думка, як члена комітету: не варто давати агреман (згоду на призначення дипломатичним представником – Ред.) нікому з представників РФ. Тому що рівень і наявність посла повинні свідчити про добросусідські, просто нормальні відносини між країнами. З РФ, поки окупована частина нашої території, таких відносин бути не може", - наводить його цитату "Інтерфакс".

Він додав, що за чинної ситуації може лише йтися про тимчасового повіреного, а не посла. Разом з тим, Ар'єв  зазначив, що питання згоди на призначення нового посла РФ в Києві перебуває в компетенції міністра закордонних справ і президента України.

Нагадаємо, 28 липня президент РФ Володимир Путін звільнив Михайла Зурабова від обов'язків посла Росії в Україні, який нібито за шість років на посаді сам декілька разів просився піти у відставку. Зурабова було призначено послом РФ в Україні ще в серпні 2009 року. У зв'язку з цим тимчасовим повіреним у справах Росії в Україні призначено Сергія Торопова.

29 липня Росія запросила агреман на прийняття Михайла Бабича послом РФ в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: