У Раді ЄС озвучили, коли стартує безвіз для України

Дата публікації
У Раді ЄС озвучили, коли стартує безвіз для України

Getty Images

Швидке затвердження країнами-членами візової лібералізації для України означає, що вона набуде чинності у червні.

Українці зможуть подорожувати до країн ЄС без віз у червні 2017 року.

Про це заявили у Мальтійському головуванні при Раді ЄС, - пише Укрінформ.

"Швидке затвердження країнами-членами візової лібералізації для України означає, що вона набуде чинності у червні", - заявили у Мальтійському головуванні після сьогоднішнього рішення послів країн-членів при раді ЄС про затвердження проекту законодавчої резолюції щодо візової лібералізації для України.

 

Це рішення ухвалене після успішно завершених 28 лютого тристоронніх переговорів, за результатами яких представники Ради ЄС, Європарламенту та Єврокомісії домовилися про скасування візових вимог українським громадянам.

Далі, за процедурою, проект законодавчої резолюції щодо візової лібералізації для України має також затвердити комітет Європарламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ.

Після цього рішення має бути проголосовано на пленарній сесії ЄП та остаточно затверджене Радою ЄС на рівні міністрів.

14 лютого Європарламент затвердив механізм тимчасового призупинення безвізу.

Як повідомлялося раніше, 2 лютого Європарламент проголосував за введення безвізового режиму з Грузією. Своєю чергою, 22 лютого посли Європейського Союзу затвердили механізм призупинення візового режиму з Грузією

Зазначимо, Комітет Європейського парламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ схвалив угоду щодо надання громадянам Грузії безвізового доступу до Шенгенської зони ще 12 січня.

Куди українці зможуть їздити без віз, чи всіх торкнеться візова лібералізація, і що робити тим, у кого немає грошей на закордонні поїздки, читайте у матеріалі на сайті ТСН.ua.

У Брюсселі посли ЄС розглядатимуть можливість введення безвізу для України

У Брюсселі посли ЄС розглядатимуть можливість введення безвізу для України

Наступна публікація