Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США з президентської гонки вибув основний суперник Трампа

Тед Круз був основним суперником мільярдера Дональда Трампа.

Сенатор від штату Техас Тед Круз у своїй промові після поразки на праймеріз в штаті Індіана заявив, що більше не буде боротися за номінацію від республіканців.

"Я говорив, що продовжу боротьбу за номінацію до тих пір, поки є дорога до перемоги. Сьогодні з сумом мушу сказати, що ця дорога закрита", - сказав Круз.

Тед Круз був основним суперником мільярдера Дональда Трампа. Він регулярно займав другі місця на республіканських праймеріз. З виходом Круза з гонки шанси Трампа отримати номінацію на посаду президента від республіканців стали практично абсолютними.

Минулого тижня Трамп здобув перемогу у всіх п'яти північно-східних штатах, де тоді проводилися праймеріз або кокуси, після чого заявив, що впевнений в тому, що отримає номінацію від республіканців ще до з'їзду, призначеного на липень.

Мільярдер Дональд Трамп з великим відривом переміг на внутрішньопартійних виборах Республіканської партії в штаті Індіана, що випливає з аналізу попередніх результатів праймеріз.

В Індіані Трамп набирає майже 55% голосів. Його найближчий суперник Тед Круз - 33,9%, Джон Кейсик - близько 10%.

Раніше Трамп порівняв іммігрантів з отруйними зміями. На одній із зустрічей з виборцями, він процитував пісню Ела Вілсона під назвою "Змія", в якій розповідається історія жінки, яка дає притулок пораненої змії, доглядає за нею, проте отримує смертельний укус.

Крім того, мільярдер виступив за заборону іноземним студентам відвідувати США по програмі Work and Travel. Політик пообіцяв скасувати відповідну візу J-1. Трамп заявив, що насамперед такі візи переслідують корпоративні інтереси для пошуку дешевої робочої сили. Мільярдер упевнений, що всіх студентів, які приїжджають в Америку можна замінити власними молодими фахівцями зі Сполучених Штатів.

Проти таких висловлювань скандального мільярдера, мусульманка влаштувала німий мітинг на одному з його заходів. Охорона вивела жінку із залу. Так само вигнали ще декількох супротивників одіозного кандидата.

Відео Дональд Трамп увосьме став дідом

Залиште свій коментар

Вибір редакції