У суді ЄС повідомили дату оголошення вироку у справах екс-команди Януковича

У 2014 році в Європі ухвалили рішення заморозити активи цих осіб.

Суд Європейського Союзу оголосить вирок у справах колишніх українських чиновників Миколи та Олексія Азарових, Сергія Арбузова, Єдуарда Ставицького та Сергія Клюєва, які оскаржили рішення ЄС про застосування до них санкцій, у четвер, 28 січня.

Про це повідомила прес-служба Суду ЄС, передає УНІАН.

Згідно з повідомленням, у відповідь на кризу в Україні, яка розпочалася наприкінці 2013 року, Рада ЄС 5 березня 2014 року ухвалила рішення заморозити активи деяких осіб, які були визначені як такі, які привласнили державні кошти України.

"Микола Янович Азаров і Сергій Арбузов, а також син пана Азарова (Олексій Азаров) та два інших українці (Сергій Клюєв, брат колишнього голови адміністрації президента України) та Едуард Ставицький, колишній міністр енергетики та вугільної промисловості, були серед тих, чиї активи були заморожені. Всі п'ять осіб оскаржили рішення Ради в Генеральному суді", - йдеться в повідомленні.

В суді звертають увагу, що рішення стосуються періоду санкцій з 6 березня 2014 до 5 березня 2015.

Раніше екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров просив анулювати санкційні рішення Європейського союзу, якими заморозили його активи на території ЄС. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: