"Уцілілого" кілера банди Дикаєва вбили ще за два тижні до штурму - Москаль

Дата публікації
Перегляди
2469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Уцілілого" кілера банди Дикаєва вбили ще за два тижні до штурму - Москаль

Москаль стверджує, що "таких дебілів, які керували на той час МВС" він не пам'ятає

Москаль стверджує, що родичі впізнали вбитого і на сьогодні встановлено його особу.

Так званий "третій кілер" банди Дикаєва Андрій Шемятенков, якого з подачі екс-міністра МВС Анатолія Могильова шукає вся міліція, помер за два тижні до трагічних подій в Одесі, повідомив народний депутат від НУНС Геннадій Москаль.

"Хочу доповісти народу України — що таких дебілів, які керували на той час МВС України і УМВС в Одеській області — ще не було в Україні за всю історію з моменту створення даної державної інституції", — заявив Москаль.

Депутат нагадав, що після трагічних подій в Одесі Могильов заявив, що третім злочинцем, який приймав участь у вбивстві працівників міліції, а потім втік з готелю, був Андрій Шемятенков, 24-річний мешканець м. Сімферополя.

МВС України оголосило Шемятенкова спочатку в міждержавний, а потім і в міжнародний розшук.

"Біля кожного райвідділку міліції до сих пір висять його фотографія, прикмети, і вказано що злочинець може пересувається на чорному або коричневому автомобілі марки ВАЗ", — нагадав Москаль.

Однак за два тижня до трагічних подій в Одесі, на територій АР Крим у Симферопольському районі, міліцією знайдено труп невідомого чоловіка з вогнепальним пораненням у голову. Але ніхто і не збирався шукати особу яка застрелила невідомого, тим паче, прийняти міри по встановленню особи застреленого. Міліція не встановивши особу, поховала його як невідомого, що також стало практикою в роботі системи МВС України.

Родичів і знайомих Шемятинкова, які з першого дня твердили працівникам міліції, що останній не міг бути в компанії Аслана Дикаєва, оскільки ще задовго до вказаних подій зник безвісті – ніхто до уваги не приймав.

Тоді родичі самі почали пошуки зниклого Шемятинкова і знайшли інформацію, що останній похований як невідомий на одному з кладовищ на території АР Крим.

Даний факт повністю підтвердився. Родичі впізнали вбитого і на сьогодні встановлено його особу.

"Тоді виникає питання: а хто ж був третій? Хто приймав участь в розстрілі працівників міліції? Хто втік з готелю під час проведення міліцією операції по затриманню банди Дикаєва?" — запитує Москаль.

Нагадаємо, у ніч на 30 вересня в Одеській області під час спецоперації із затримання громадянина РФ Аслана Дикаєва, який розшукувався за скоєння вбивства, у перестрілці зі злочинцями загинули двоє міліціонерів, ще четверо дістали поранення, а злочинцям вдалося втекти.

1 жовтня у центрі Одеси бійці спецпідрозділів блокували готель, де перебували бандити. Близько двох сотень співробітників міліції оточили територію і запропонували кілерам здатися. Однак ті вирішили відстрілюватися. В результаті штурму двох злочинців було вбито, одному вдалося втекти. Його розшукують досі.

Читайте також:

Адам Дикаєв про брата: він казав, що українська міліція перетворилася на бандитів

Брат Дикаєва розповів, що кілер працював на керівництво української міліції

Депутат НУНС обурився вбивством кілера Дикаєва

Дикаєв привіз в Україну сина і дочку, його дружина-українка зараз вагітна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація