Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна і Китай домовилися про спрощення візового режиму

Між сторонами відбулися консульські консультації.

Україна і Китай домовилися про здійснення кроків для взаємного спрощення візового режиму.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ Україні за підсумками українсько-китайських консульських консультацій на рівні керівників консульських служб України та ‪КНР‬.

"Досягнуто принципової домовленості щодо здійснення сторонами предметних кроків для взаємного спрощення режиму поїздок громадян, опрацьовано ключові напрямки спільних дій в частині лібералізації сторонами візових процедур, ефективної взаємодії причетних органів сторін для надання належної допомоги громадянам за кордоном", - йдеться у повідомленні.

Участь у заході взяли представники МЗС, МВС, Адміністрації Держприкордонслужби, Національної поліції, Служби безпеки, Міністерства економічного розвитку і торгівлі і Державної міграційної служби.

Нагадаємо, напередодні очільники МЗС України та Румунії Павло Клімкін і Лазар Коменеску підписали угоду про скасування плати за оформлення довготермінових віз. Завдяки підписаному документу українці та румуни зможуть безкоштовно отримувати дозволи на в'їзд та перебування в країні терміном понад 90 днів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції