Українська делегація припиняє участь у сесії ПАРЄ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це не стосуватиметься питань оскарження повноважень російської делегації.

Українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи припиняє свою участь у літній сесії.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав нардеп Олексій Гончаренко.

"Ми припиняємо свою участь в роботі сесії ПАРЄ, крім питань заперечування повноважень російської делегації", - повідомив він.

Окрім цього, вони звернулись до Верховної Ради, щоб парламент розглянув питання припинення діяльності української делегації в ПАРЄ, а також до президента та МЗС для негайного напрацювання офіційної позиції щодо участі України у Раді Європи.

Решение украинской делегации в ПАСЕ 1. Мы прекращаем своё участие в работе сессии ПАСЕ, кроме вопросов оспаривания...

Опубліковано Алексеєм Гончаренком Вівторок, 25 червня 2019 р.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи вночі проти 25 червня підтримала резолюцію, яка змінює санкційний механізм. У цьому ж документі запрошують Росію повернутися до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу. 118 делегатів проголосували за, 62 - проти, ще 10 утрималися. Перед цим ПАРЄ відхилила понад 200 поправок, які підготувала українська делегація задля блокування повернення російської делегації до цієї організації.

Зазначимо, у ПАРЄ проголосували за зняття обмежень щодо делегації РФ, які були запроваджені у квітні 2014 року. Рішення про повернення до ПАРЄ дозволить Росії провести до асамблеї щонайменше чотирьох санкційних депутатів. Вони зможуть обійти обмеження, запроваджені проти них в ЄС через агресію Росії на сході України.

ВідеоРосія повертається в ПАРЄ: кремлівській делегації дозволили відновити своє членство

Парламентська асамблея ради Європи підтримала резолюцію, яка дає право кремлівській делегації відновити своє членство. І все це - без виконання будь-яких зобов'язань. Рішення прийняли пізно вночі і за нього проголосували 118 євродепутатів. 62 були проти. Прихильники повернення Кремля до Ради Європи пояснили своє рішення фінансовою необхідністю - Росія платить багатомільйонні внески в організацію і є одним з найбільших платників.  

Росія повертається в ПАРЄ: кремлівській делегації дозволили відновити своє членство

Залиште свій коментар

Вибір редакції