Українські правоохоронці взялися за міністра оборони РФ Шойгу - Аваков

Українські правоохоронці взялися за міністра оборони РФ Шойгу - Аваков

Шойгу підозрюють у формуванні незаконних збройних груп.

Щодо міністра оборони РФ Сергія Шойгуі бізнесмена Костянтина Малофєєва головне слідче управління МВС України відкрило кримінальне провадження.

"Головне слідче управління МВС України відкрило кримінальне провадження стосовно громадян РФ Шойгу С.К. і Малофєєва К.В. за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3, 5 ст.27 (співучасник злочину - ред.), ч.5 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань - ред.) ККУ", - написав глава МВС України Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook.

"Сприяння бандитам карається! До диявола делікатність. Треба називати речі своїми іменами - спонсори терористів в Україні - злочинці", - додав Аваков.

За словами Авакова, встановлено, що з березня 2014 року при підтримці службових осіб міністерства оборони РФ, яке очолює Шойгу, сформовані незаконні збройні групи, які діють на території Донецької і Луганської областей України.

В даний час головне слідче управління МВС України вживає заходи, передбачені українським законодавством, для залучення С.Шойгу і К.Малофєєва до участі в слідчих діях.

Раніше повідомлялося, що в Україну з РФ відправляють бойовиків і зброю під виглядом гуманітарної допомоги.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів