Українські жінки не здаються перед труднощами - Марина Порошенко

Дружина президента хоче, щоб настали мирні часи.

Дружина президента взяла участь в урочистому відкритті фотовиставки "Жінки і конфлікт в Україні", що відбувається у рамках міжнародної кампанії "16 днів проти гендерного насильства". Нагадаємо, що раніше Марина Порошенко розповіла, що проводжає президента вранці на роботу поцілунком і словами підтримки

Виставку організувало представництво ООН в Україні, Міністерство соціальної політики та Український жіночий фонд.

Про це ТСН повідомили у прес-службі глави держави.

Серед експонатів виставки – понад 40 фотографій, що розповідають про долі українських жінок у важкі для України часи – матерів, волонтерок, добровольців, лікарів.

Порошенко подякувала організаторам за увагу до проблем гендерного насильства.

"Сьогодні тут зображені не просто жінки. Ці фото передають жіночу силу і слабкість, мужність і вразливість, тривогу і біль. Всі ці жінки дуже різні, але подібні у головному – вони не здаються перед труднощами", – сказала дружина глави держави.

Марина Порошенко побажала: "Нехай якомога швидше настане той час, коли українські жінки матимуть можливість займатися мирними справами – народжувати та виховувати дітей, дбати про родинне вогнище і бути щасливими".

Координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер зазначив: "Боротьба, яка почалася на Майдані рік тому, була пов'язана з новим баченням економічного та соціального розвитку країни. Я впевнений, що ці цілі та прагнення здійсняться набагато швидше, якщо жінки матимуть більше економічних та політичних можливостей, якщо буде забезпечено рівний доступ до прийняття рішень в країні для чоловіків та жінок".

Зауважимо, що кожного року 25 листопада, в День боротьби з гендерним насильством Україна приєднується до міжнародної спільноти в проведенні акції "16 днів проти гендерного насильства". Ця акція триває до 10 грудня – Дня прав людини. Акція має на меті підвищити обізнаність про проблему гендерного насильства, стимулювати дії, спрямовані на подолання насильства щодо жінок та дівчат та підкреслити, що гендерне насильство – це порушення прав людини.

Нагадаємо, що Марина Порошенко відновлюватиме зруйновані школи та опікуватиметься дітьми.

Повʼязані теми:

Наступна публікація