Уряд і парламент не виконали кожне шосте завдання президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Деякі міністерства досі не розробили окремі законопроєкти, а Рада не ухвалила інші документи.

4 лютого президент України Володимир Зеленський заслухав звіт представників Кабміну та Верховної Ради щодо виконання поставлених раніше завдань. Виявилося, вони не виконали кожне шосте.

"Видано два укази президента щодо завдань уряду й парламенту з економічних та соціальних питань. 30 завдань виконано, 13 виконані частково або перебувають у процесі виконання, дев’ять завдань не виконано", – сказав Зеленський.

Зокрема, Міністерство розвитку громад та територій не виконало завдання щодо розробки законопроєкту про підвищення спроможності Агенції регіонального розвитку, щодо посилення конкурентоспроможності регіонів, забезпечення розробки та затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2028 роки.

Міністерство енергетики та захисту довкілля не виконало завдання щодо укладення угоди про розподіл продукції та щодо запровадження системи інтегрованих дозволів на викиди забруднювальних речовин, а також щодо реформи Держекоінспекції.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства не вжило заходів щодо зменшення нелегальної зайнятості та детінізації доходів населення.

Міністерство інфраструктури не розробило законопроєкт про реформування залізничних перевезень.

Верховна Рада досі не розглянула законопроєкти про внутрішній водний транспорт, про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор, про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обігу земель сільськогосподарського призначення, про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо підвищення ефективності використання коштів Державного фонду регіонального розвитку, щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності.

Відповідно Зеленський закликав уряд і парламент активізувати роботу.

нарада у Зеленського_1
Сайт президента України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції