В "Айдарі" заявили, що батальйону більше не існує

Дата публікації
В "Айдарі" заявили, що батальйону більше не існує

Батальйон "Айдар" розформовують і замінюють Нацгвардією. / УНІАН

Під стінами Міністерства оборони пройде пікет з вимогою не розформовувати "Айдар".

Добровольчого батальйону "Айдар" більше не існує.

Про це повідомляється на сторінці батальйону в соціальній мережі Facebook.

"Айдар" примудрилися усілякими шляхами витіснити з поля бою, розформували і замінити його Національною Гвардією. Виходить, що наш батальйон неугодний українській владі, у якої, мабуть, свої погляди на війну в АТО", - йдеться в повідомленні.

За словами прес-секретаря "Айдара" Юлії Євдокімової, у п'ятницю, о 10 ранку, під стінами Міністерства оборони пройде пікет з вимогою не розформовувати батальйон.

"Розформовують, бо невигідно мати на передовій добровольчі батальйони. Всі добровольчі батальйони переформатують в якісь інші організації: приєднують до бригад або до інших частин. І ретельно "чистять", - сказала вона Українській правді.

У той же час, на іншій сторінці батальйону у Facebook говориться, що бойові підрозділи "Айдара" з передової не відводяться. Мова йде тільки про зміну реквізитів у назві та індексі військової частини у зв'язку з втратою печатки батальйону.

"Передислокація тилових служб, що забезпечують діяльність батальйону, викликана необхідністю віддалити їх від лінії бойових зіткнень і територій, що перебувають під артобстрілом. Інші повідомлення на цю тему є чутками, домислами і інформаційної істерикою", - йдеться в повідомленні.

Раніше глава Генштабу заявляв, що "Айдар" реорганізують до кінця року

Допис by Новости "Айдар".
 
Допис by Батальон "АЙДАР".
Наступна публікація