В "ДНР" оприлюднили список "націоналізованих" підприємств

Дата публікації
В "ДНР" оприлюднили список "націоналізованих" підприємств

Reuters

У списку опинилося 43 підприємства.

У "ДНР" представили список українських підприємств, які розташовані на непідконтрольній території, де введена так звана "тимчасова адміністрація" сепаратистів.

Список з'явився на сайті так званої ради міністрів "ДНР".

У списку опинилося 43 підприємства.

Так, під управління створеної сепаратистами компанії "Внешторгсервис" (аналогічне підприємство для "націоналізації" підприємств з такою ж назвою є і в самоназваній "ЛНР" - ред.) перейшли такі підприємства: філія "Металургійний комплекс" ПрАТ "Донецьксталь" металургійний завод, ПАТ "Макіївкокс", ПАТ "Ясиновський коксохімічний завод", ПрАТ "Єнакіївський металургійний завод", Макіївська філія ПАТ "Єнакіївський металургійний завод", ПАТ "Харцизький трубний завод", ПАТ "Ер Лікід", ПАТ "Єнакіївський коксохімпром", ПАТ "Докучаївський флюсо-доломітний комбінат".

Так зване "міністерство промисловості і торгівлі "ДНР" тепер контролює: ПАТ "Концерн Стирол", ПАТ "Донецккос", ПАТ "Комсомольське рудоуправління", Донецький електротехнічний завод, ПрАТ "Донецьксталь-Металургійний завод Донецьк".

"Зовнішнє управління" на підприємствах з українською юрисдикцією в Донбасі введено безстроково.

Про це повідомило джерело в так званій "Раді міністрів ЛНР".

"Набули чинності, як у нас у "ЛНР", так і в "ДНР", закони, що передбачають участь держави в управлінні підприємствами з українською юрисдикцією в безстроковому порядку", - наголосило джерело.

За словами інформатора, другою умовою, "відповідно до закону", є сплата податків цими підприємствами до бюджету "республіки".

Бойовики відбирають українські підприємства на окупованій території

Бойовики відбирають українські підприємства на окупованій території
Наступна публікація