В Одесі під посольством РФ активісти "Правого сектора" поштовхалися з поліцією

В резульаті сутичок чотирьох активістів затримали.

В Одесі біля генерального консульства Росії, де розташовується виборча дільниця з виборів до Держдуми, поліція затримала чотирьох осіб. Затримані напали на людей, які підійшли до дипломатичного представництва.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на слова головного спеціаліста відділу комунікацій Головного управління поліції в Одеській області Дарію Ярчук, до генконсульства на Гагарінському плато сьогодні прибули близько 10 осіб, зокрема, представники місцевого "Правого сектору".

Вони перешкоджали проходженню людей в будівлю. "До воріт підійшла літня пара, на яку напали. Завдяки втручанню поліції, конфлікт було припинено. Чотирьох порушників громадського порядку, які билися і висловлювалися нецензурною лайкою на адресу поліцейських, затримано й доставлено до відділу поліції", - зазначила Ярчук.

За її словами, наразі їх допитують, з'ясовують особистості, а також обставини події. Правопорядок біля генконсульства забезпечують близько 100 поліцейських, нацгвардійців, патрульних і представники спецпідрозділу Нацполіції.

Своєю чергою, як описує ситуацію з місця події телеканал "112 Україна", між представниками "Правого сектора" і поліції сталася сутичка.

Почалося все з того, що група активістів у складі близько 10 осіб прибула до консульства й один із них спробував перешкодити людині пройти проголосувати на територію консульства.

Після цього його спробували затримати правоохоронці, виникла бійка і, коли того садили в патрульну машину, його спробували звільнити інші представники "Правого сектора".

В результаті зав'язалася більш масштабна бійка, після чого декількох людей забрали у поліцейський відділок. На цей момент під генконсульством все спокійно, проте активісти вирушили до райвідділу поліції, щоб з'ясувати ситуацію із затриманими.

Сутички в Одесі під посольством РФ
7 канал
Сутички під посольством РФ в Одесі.
Зазначимо, у неділю, 18 вересня, в Росії розпочалося голосування на виборах до нижньої палати парламенту – Державної думи. Виборчі дільниці працюватимуть з 8:00 до 20:00 за місцевим часом.

Москва вперше організовує вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – у Криму та Севастополі. Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території.

Відмова стосується і російських дипломатичних представництв – посольства та консульств. У російській Центральній виборчій комісії заявляють, що через це не зможуть проголосувати понад 80 тисяч громадян Росії, які живуть в Україні.

Водночас Держдеп США заявив, що Сполучені Штати не визнають легітимність проведення "виборів" до російської Держдуми на території Криму та їхні підсумки.

Залиште свій коментар

Наступна публікація