Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія підгодовує бойовиків на Донбасі простроченими продуктами

Росія підгодовує бойовиків на Донбасі простроченими продуктами

Також РФ постачає на Донбас старі боєприпаси.

Російська Федерація постачає бойовикам на окупований Донбас прострочені боєприпаси і продукти харчування.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

"Складна фінансово-економічна обстановка в Росії змушує її військово-політичне керівництво максимально скорочувати фінансове утримання російських окупаційних військ на Сході України. Зменшення фінансування компенсується постачанням боєприпасів та продуктів харчування зі складів довгострокового зберігання, які не відповідають стандартам якості", - йдеться у ньому.

Зокрема, 17 вересня у районі Сніжного під час проведення стрільб зі 122-мм РСЗВ "Град" виявлена непридатність до застосування більше 30% боєприпасів.

Окрім цього, на військові продовольчі бази у Донецьку для забезпечення харчуванням особового складу доставлено заморожену рибу з державного резерву РФ, закладену на зберігання у 1960 році. 

Протягом літнього періоду неодноразово відмічались випадки госпіталізації людей через отруєння простроченими м'ясними консервами у Макіївці.

Нагадаємо, 16 вересня Чугуївський міський суд посадив за ґрати годувальника сепаратистів. Суд визнав винним 36-річного мешканця району у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України та незаконному поводженні з бойовими припасами.

У захопленому бойовиками Луганську мешканцям продають "соціальний хліб" із зерна для тварин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції