Росія підгодовує бойовиків на Донбасі простроченими продуктами

Також РФ постачає на Донбас старі боєприпаси.

Російська Федерація постачає бойовикам на окупований Донбас прострочені боєприпаси і продукти харчування.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

"Складна фінансово-економічна обстановка в Росії змушує її військово-політичне керівництво максимально скорочувати фінансове утримання російських окупаційних військ на Сході України. Зменшення фінансування компенсується постачанням боєприпасів та продуктів харчування зі складів довгострокового зберігання, які не відповідають стандартам якості", - йдеться у ньому.

Зокрема, 17 вересня у районі Сніжного під час проведення стрільб зі 122-мм РСЗВ "Град" виявлена непридатність до застосування більше 30% боєприпасів.

Окрім цього, на військові продовольчі бази у Донецьку для забезпечення харчуванням особового складу доставлено заморожену рибу з державного резерву РФ, закладену на зберігання у 1960 році. 

Протягом літнього періоду неодноразово відмічались випадки госпіталізації людей через отруєння простроченими м'ясними консервами у Макіївці.

Нагадаємо, 16 вересня Чугуївський міський суд посадив за ґрати годувальника сепаратистів. Суд визнав винним 36-річного мешканця району у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України та незаконному поводженні з бойовими припасами.

У захопленому бойовиками Луганську мешканцям продають "соціальний хліб" із зерна для тварин.

Залиште свій коментар

Наступна публікація