Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Європі визначилися із принципами побудови відносин із РФ

Усі 28 країн-членів одноголосно прийняли п'ять принципів політики Євросоюзу щодо Росії.

Глави МЗС країн Євросоюзу одноголосно схвалили п'ять керівних принципів побудови відносин з Росією.

Про це заявила верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні за підсумками засідання міністрів закордонних справ країн ЄС, - пише "Українська правда".

"Усі 28 країн-членів одноголосно прийняли п'ять принципів політики Євросоюзу відносно Росії. Ми фокусувалися не на санкціях, а на нашій спільній політиці щодо двосторонніх відносин ЄС-Росія", - сказала Могеріні.

Країни ЄС узгодили такі керівні принципи для роботи з РФ: повна імплементація Мінських угод, яка необхідна для будь-яких зрушень у відносинах ЄС-Росія; зміцнення відносин із східними партнерами та сусідами, особливо у центральній Азії; зміцнення внутрішньої стійкості ЄС, особливо у зв'язку із можливими енергетичними загрозами та кіберзагрозами; вибіркова взаємодія з РФ у питаннях зовнішньої політики (Іран, Близький Схід, мирні переговори в Сирії) та протидії тероризму; готовність підтримки російського громадянського суспільства та участі в контактах "від людини до людини" і зокрема між молоддю ЄС та РФ.

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз опублікував своє офіційне рішення про подовження санкцій проти росіян та українців, які причетні до анексії Криму, війни на Донбасі, а також відзначилися фінансуванням бойовиків та заявами на підтримку терористів. Нові санкції, рішення про які опубліковане в "Офіційному журналі Європейського Союзу", набули чинності 15 вересня і діятимуть протягом найближчих шести місяців – до 15 березня 2016 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції