"Велика справа" проти Януковича не потрапить до суду цього року – Горбатюк

Провести роботу у стислі терміни неможливо, вважає заступник Луценка.

"Велику справу" злочинів екс-президента Віктора Януковича передати до суду до кінця року - неможливо. Так вважає керівник департаменту спеціальних розслідувань Сергій Горбатюк, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Об'єднання кількох кримінальних проваджень по злочинах Януковича та його команди  скорочує строки розслідування. Тому повноцінне розслідування злодіянь президента-втікача в стислі терміни неможливе, заявляє заступник генпрокурора.

Доцільніше направляти до суду окремі епізоди та вироки об'єднувати у велику справу щодо злочинної організації. Проте, адвокати Віктора Януковича підтримують ідею Юрія Луценка якомога швидше передати справу до суду. Оскільки їхній підзахисний у відкритому судовому процесі може довести свою невинуватість.

"Об'єднання у велику справу чи то Януковича, чи Захарченка, воно призводить до того, що закінчуються строки слідства, створюються обставини, які не дозволять доправити до суду", - пояснив Сергій Горбатюк, заступник генпрокурора України.

Ти часом юристи –екс-президента-утікача дякують Луценку за публічність справи.

"Ми вдячні Юрію Віталєвичу, що зробив перший крок для того, щоб зробити справу публічною, і це дасть можливість дослідити докази і розібратися, що там відбувалося і встановити і притягнути осіб, які дійсно винні в тому, що відбулось на Майдані", - сказав адвокат Януковича Ігор Феденко.

ВідеоГорбатюк заявив, що справу злочинів Януковича передати до суду до кінця року неможливо

Генпрокурор Юрій Луценко, натомість, раніше заявляв, що ГПУ готова до кінця року передати до суду справу про державну зраду Віктора Януковича та його перехід на бік ворога.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: