Вибори в Україні під реальною загрозою зриву – Разумков

Вибори в Україні під реальною загрозою зриву – Разумков

Політик припускає, що це є наслідком чиїхось політичних технологій.

Вимога до Центрвиборчкому внести до складу учасників виборчого процесу партію "Рух нових сил" і передрукувати бюлетені може зірвати проведення парламентських виборів у визначену дату. Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

"Ситуація небезпечна, бо частина бюлетенів надрукована", - наголосив він і додав, що йдеться про понад 5 млн примірників. На це, акцентував увагу політик, витрачені гроші з бюджету. "Це може призвести до зриву виборів, тому що ці бюлетені потрібно передрукувати, на це потрібно мати ресурс додатковий, який у бюджеті не передбачений", - пояснив Разумков.

Другою проблемою, за його словами, є час, який потрібен на зміну бюлетенів. "На жаль, ця кампанія дуже динамічна, і це може призвести до зриву виборів", - заявив лідер "Слуги народу". "Я думаю, що це одна з технологій, яка може бути використана", - додав Разумков і висловив сподівання, що суд зможе розібратися в ситуації та схвалити законне рішення. "Сьогодні під загрозою вибори в Україні", - резюмував він.

Відео ЦВК затвердила форму та текст виборчих бюлетенів

Їх буде два. Пісочного кольору і блакитно-сірого. Жовтуваті бюлетені - будуть із кандидатами-мажоритарниками. Вони різного розміру, бо є округи, де шість кандидатів, а є ті, де і півсотні. Усі прізвища будуть в алфавітному порядку. У разі повного збігу, кандидатів запишуть за віком. Блакитно-сірого кольору будуть бюлетені із списками партій.  

ЦВК затвердила форму та текст виборчих бюлетенів

Нагадаємо, у суботу, 29 червня, близько першої години ночі Верховний суд України зобов'язав ЦВК зареєструвати на виборах "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі. Рішення ЦВК виконало, а вже на неділю, 30 червня, зібрали всіх представників партій, аби вирішити, як включити ще одну партію в список. Враховуючи, що жеребкування вже провели й партії почали друкувати й використовувати агітаційні матеріали, вирішили "Рух нових сил" вписати в бюлетені під останнім, 22-м, номером. ЦВК відмовила партії Саакашвілі у повторному жеребкуванні. Тепер же Аграрна партія вимагає пережеребкування.

Позачергові парламентські вибори в Україні призначені на 21 липня 2019 року.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів