Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вілкула знову викликали до НАЗК

Крім нардепа-опозиціонера, до НАЗК викликають ще п'ятьох осіб.

Національне агентство з питань запобігання корупції викликало для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення шістьох осіб, повідомляє прес-служба відомства.

За ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів викликали народного депутата від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула, головного лікаря Київської лікарні Данила Довбуша, виконувача обов'язків "Шосткинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги" Олександра Жука і директора Полянківської загальноосвітньої школи Людмилу Яковчук.

За ознаками несвоєчасного подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у НАЗК викликають депутата Київради Олену Антонову і депутата  Запорізької обласної ради Віталія Литовку.

Національне агентство зазначає, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

Як повідомлялося раніше, Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи щодо адмінпорушень народного депутата від "Опозиційного блоку" та колишнього кандидата в президенти Олександра Вілкула. Дії нардепа містять ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною другою статті 172-7 КУпАП. 

ВідеоБез землі та нерухомості: НАЗК оприлюднило декларацію Анатолія Гриценка

Все задеклароване кандидатом у президенти нерухоме майно належить його дружині. Дві земельні ділянки в Обухівському районі загальною площею 8 тисяч кв.м., садовий будинок - 347 кв.м., п’ять квартир. У Гриценка на банківських рахунках лежать 135 тисяч доларів. Готівкою зберігає 36 тисяч доларів та 120 тисяч гривень. 

Без землі та нерухомості: НАЗК оприлюднило декларацію Анатолія Гриценка

Залиште свій коментар

Вибір редакції