Янукович може звільнити Грищенка в будь-який момент

Янукович може звільнити Грищенка в будь-який момент

Кожен міністр в цьому уряді має бути готовим до відставки, вважає Грищенко / Фото: УНІАН

Грищенко заявив, що має "підставити плече" президенту.

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко зазначив, що президент Віктор Янукович може його звільнити у будь-який момент, якщо буде не задоволений роботою МЗС.

Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів, відповідаючи на запитання журналістів, чи готовий міністр до відставки на найближчому засіданні уряду.

"Кожен міністр цього уряду завжди готовий до відставки. Якщо він до цього не готовий, він не міністр цього уряду. Ми працюємо на результат. Результат ми досягаємо через можливість переконати наших партнерів в тому, що Україна є найбільш привабливою державою сьогодні для інвестицій", - зазначив міністр.

Грищенко зазначив, що вони вирішують питання продовольчої безпеки і просування української експортної можливості, саме тому в міністерстві створена рада експортерів.

"Ви хочете сказати, що може бути незадоволений президент моєю роботою? Він може мене звільнити у будь-який момент. Це його право. І тут немає жодних питань у мене", - наголосив урядовець.

Грищенко зазначив, що уряд готовий до відкритого діалогу не тільки з державними установами, але з недержавними також. "Я вважаю, що кожен міністр, який стає на цю посаду має бути готовим до того моменту, коли він відходить з цієї посади. Для мене це не вперше", - сказав міністр.

"В нинішній ситуації, коли президент вирішує кардинальні, карколомні питання для держави – я маю підставити йому плече. Якщо він вважає, що хтось кращим буде – це його рішення", - додав Грищенко.

Читайте також:

ЗМІ: Азарова замінять Клюєвим

Грищенко знає, як Україна долатиме кризу

Новий міністр МВС вже отримав генерала від Януковича

Костусєв пішов у відставку після розмови з Януковичем - ЗМІ

Клюєв анонсував відставки в Кабміні наступного тижня

Повʼязані теми:

Наступна публікація