Янукович полетів на саміт НАТО поговорити про Афганістан

Дата публікації
Перегляди
1605
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович полетів на саміт НАТО поговорити про Афганістан

Янукович викладе НАТО позицію України щодо Афганістану / Фото: most-dnepr.info

Президент України відбув до США на запрошення генсека НАТО.

Президент Віктор Янукович відбув до США для участі в засіданні Північноатлантичної ради НАТО.

Про це повідомила прес-служба голови держави.

На запрошення генсека НАТО Андерса Фога Расмуссена президент візьме участь у засіданні Північноатлантичної ради НАТО у форматі країн - контрибуторів Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані на рівні глав держав і урядів.

Як повідомив голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін, засідання відбудеться 21 травня в рамках Чиказького саміту НАТО. Передбачається, що в Чиказькому заході візьмуть участь делегації понад 50 країн світу і таких міжнародних організацій як ООН, ОБСЄ, ЄС, РЄ та інших.

У ході засідання планується обговорити модальності партнерства НАТО з Афганістаном в контексті завершення у 2014 році процесу передачі афганському уряду відповідальності за безпеку в країні.

Як зазначив Льовочкін, участь у засіданні дозволить викласти позицію України щодо підготовленого Брюсселем Стратегічного плану НАТО для Афганістану, яким визначаються відносини з Афганістаном у перехідний період до 2014 року та після його завершення, окреслити плани щодо подальшої участі української сторони у Міжнародних силах сприяння безпеці.

У рамках Чиказького саміту планується проведення окремих двосторонніх заходів із главами держав та урядів країн-учасниць.

Янукович прибув на саміт НАТО

Янукович прибув на саміт НАТО

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1605
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація