Януковичу дарують картини, чарки і статуетки з його обличчям

Дата публікації
Перегляди
1757
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Януковичу дарують картини, чарки і статуетки з його обличчям

Статуетку Богдана Хмельницького з обличчям Януковича президенту підніс глава Національного космічного агентства / Фото: Комсомольская правда в Украине

Подарунки, які отримують президенти України, виставлять на загальний огляд в Українському домі в Києві.

У середині квітня в Українському домі в Києві пройде виставка, на якій будуть показані всі найкращі подарунки президентів.

Дивіться фото Медведєв подарував Януковичу чарки, яйце і шахтаря

"Для виставки, присвяченої 30-річчю Українського дому, ми відібрали понад 100 найоригінальніших подарунків", - розповів директор Фонду президентів Володимир Удовик "Комсомольській правді в Україні".

За його словами, з кожним роком президентам підносять все більше і більше подарунків.

Зазвичай презентують ті речі, які відповідають іміджу політика в країні. Так, в перші роки президентства Віктора Ющенка найчастіше дарували рушники, вишиванки, посуд. А ось Віктору Януковичу все більше передають картини.

Також чинному главі держави часто дарують оригінальні бронзові статуетки. Наприклад, до 60-річчя президента генеральний директор Національного космічного агентства презентував йому настільний набір: на мармуровій плиті стоїть бронзова статуетка Богдана Хмельницького, але з обличчям Януковича.

А на честь інавгурації народний депутат-регіонал Володимир Малишев підніс партійному лідеру статуетку: бронзовий Янукович, поклавши руку на Пересопницьке Євангеліє, зачитує присягу. Не можна не звернути уваги і на копію Скіфської пекторалі - подарунок від губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула.

Від російського президента Дмитра Медведєва в музеї є статуетка шахтаря, зроблена ще в 1950 році, позолочене пасхальне яйце із зображенням Божої Матері, набір чарок і графин з тисненням російського герба.

Цілий стелаж в музеї займають книги авторства самого Віктора Януковича. Серед них є й автореферат докторської дисертації президента, присвяченої питанням управління розвитку інфраструктури великого промислового регіону.

Свої подарунки Янукович передає до Фонду регулярно.

"При президенті Януковичі експозиція музею оновлюється раз на три місяці (до цього один-два рази на рік). Тільки в лютому з Банкової доставили близько 50 подарунків, а за два роки їхня кількість перевищила 200", - розповів Удовик.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1757
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація