Єрмак купив Mercedes за майже 3 мільйони гривень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зміни до декларації високопосадовець вніс напередодні карантину.

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак 11 березня придбав автомобіль Mercedes-Benz за 2 млн 972 тис. 776 грн. Відповідні зміни вказані у його декларації на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

У повідомленні про суттєві зміни в майновому стані зокрема йдеться про придбання автівки Mercedes-Benz S 350 d 4MATIC long 2019 року. Єрмак вніс його 20 березня.

Окрім цього, за оплату послуг з придбання рухомого майна керівник ОП витратив понад 106 тисяч гривень, а на оплату збору під час придбання права власності на легкові автомобілі – більше 123 тисяч гривень.

Президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. З самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

Водночас на місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмак про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції