Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЄС виділив на підтримку України 600 млн євро

Йдеться про програми підтримки малого й середнього бізнеса, а також розвитку вищої освіти.

Європейський інвестиційний банк і Європейська комісія ухвалили угоду про надання Україні фінансової допомоги на суму 600 млн євро. Транш буде реалізований у рамках пакету підтримки, який сягне 3 млрд євро. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Європейського інвестиційного банку.

Гроші будуть спрямовані на підтримку вищої освіти і енергоефективності (120 млн євро), модернізацію залізниці (150 млн євро), модернізацію інфраструктури аграрної компанії Нібулон (71 млн євро) та підтримку та капіталізацію малих і середніх підприємств (260 млн євро).

Крім того, Україна і ЄС підписали угоду про надання Україні 52,5 млн євро на реформування судової системи. Також ЄС виділить Україні 104 млн євро на реформування державної служби та 365 млн євро на програму прикордонного співробітництва.

Нагадаємо, раніше в ЄС назвали успішними виконання всіх критеріїв щодо лібералізації безвізового режима у складних умовах конфлікту на сході країни та незаконної анексії Криму. Також в Євросоюзі відзначили антикорупційну діяльність та кроки направлені на зміцнення демократії та верховенства права.

Залиште свій коментар

Вибір редакції