"Європа не може нічого не робити". Савченко закликала до персональних санкцій проти РФ

Політик підтримує поступове скасування загальних обмежувальних заходів. 

Народний депутат України та делегат ПАРЄ Надія Савченко наголосила на необхідності персональних санкцій проти осіб, які причетні до агресії проти України.

Про це вона заявила в інтерв'ю виданню Deutsche Welle.

На думку політика, європейські партнери України мають говорити із РФ "мовою політики та економіки".

"Тому що якщо Європа виступає за права людини, вона не може нічого не робити. Є два варіанти: або розмовляти мовою зброї, або діяти інструментами економіки і політики. Я не вважаю, що потрібно скочуватися в третю світову війну. Україна зараз платить за безпеку Європи і за свою свободу життям своїх людей. Європа може і повинна цивілізовано розмовляти з Росією мовою економіки і політики", - наголосила вона.

Савченко також підтримала поступове зняття загальних економічних санкцій з РФ і виступила за введення більш персональних обмежень для осіб, які причетні до агресії проти України.

"Мені дуже неприємно, що від цього страждають прості люди - як в Росії, так і в Європі і в Україні. Тому санкції повинні бути більш персональними, щоб карати тих людей, які на це заслуговують. А загальні економічні санкції бажано з часом зняти, але - поетапно, у міру виконання тих чи інших умов", - додала депутат.

Нагадаємо, нещодавно у ПАРЄ вперше виступила депутат Надія Савченко. Вона заявила у Стразбурзі, що Росія повинна відповісти за порушення прав людини у Європейському суді. Наголосила на викраденні українців, в тому числі й кримських татар. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: