Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Європа не збирається знімати санкції з Росії – Яценюк

Екс-прем'єр побував у голови Європейської Ради і розповів про настрої в ЄС.

Євросоюз підтримує жорсткий підхід щодо захисту територіальної цілісності України, її суверенітету, незалежності і необхідності повного виконання мінських угод Росією. Про це у Брюсселі під час робочої зустрічі із лідером політичної партії "Народний фронт" Арсенієм Яценюком заявив Президент Європейської Ради Дональд Туск, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Політики обговорили питання консолідації європейських держав для гарантування миру і безпеки в Україні і спільної протидії загрозам російської агресії. На думку Яценюка, Росія сьогодні не готова виконувати мінські угоди, а це означає подовження санкцій з боку Євросоюзу. Європейські партнери у цьому питанні повністю підтримують Україну.

"Європейський союз утримає єдність. Питання санкцій стосується не тільки України. Питання санкцій стосується базису, на чому сформований Європейський союз. На свободах, на незалежності, на повазі до міжнародного права і на боротьбі з тими, хто порушує міжнародні кордони і хто порушує базові права людини і громадянина, а цим порушником є Російська Федерація. Тому це вже тест для Європи. Захищаючи Україну, Європа захищає себе", - пояснив Яценюк.

Відео Арсеній Яценюк і Президент Європейської Ради обговорили питання консолідації європейських держав

Залиште свій коментар

Вибір редакції