Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз подовжить санкції проти Росії – Порошенко

Президент каже, що проведена робота дає підстави для оптимізму.

Влітку цього року антиросійські санкції Європейського Союзу будуть подовжені на новий термін. Про це заявив президент України Петро Порошенко за підсумком проведених зустрічей у Брюсселі.

За його словами, значна увага в розмові з президентом Європейської Ради Дональдом Туском була приділена питанню продовження санкцій проти РФ. "Велика увага була приділена продовженню санкцій. Та ситуація і та наша робота, яка була зроблена за останній місяць, дає нам підстави для оптимізму", - зауважив Порошенко.

ВідеоСанкції проти Москви та підтримка Києва: Європарламент провів дебати до річниці анексії Криму

Негайно відпустити українців з російських в’язниць і припинити утиски кримських татар - Європейський парламент напередодні пізно ввечері провів дебати до п’ятої річниці анексії Криму. Нові санкції проти Москви та нова підтримка Києва - про що говорили парламентарі - у прямому включенні з Брюсселя.  

Санкції проти Москви та підтримка Києва: Європарламент провів дебати до річниці анексії Криму

Президент уточнив, що підстави отримав досить серйозні. "Навіть не для стриманого оптимізму, а для оптимізму, що санкції на червневому саміті Європейського Союзу проти Російської Федерації в зв’язку з невиконанням Мінських угод точно будуть продовжені", - наголосив він.

Раніше повідомлялося, що Україна готує "сюрпризи" у відповідь на рішення Росії щодо спрощеної процедури отримання російського громадянства українцями на Донбасі. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції