Ющенко вважає, що Україна програє, але Крим повернеться

Дата публікації
Ющенко вважає, що Україна програє, але Крим повернеться

Ющенко вірить у повернення Криму і частини Донбасу, тому що "це Путіну не потрібно" / metagames.ru

Третій президент вважає, що Путін не лишить Україну у спокої.

Україна програє в останніх подіях цього року. Таку думку Українській правді висловив третій президент України Віктор Ющенко.

"Те, що найбільше на мій настрій впливає – це те, що ми програємо", - сказав він.

За словами Ющенка, говорити про програш можна, якщо ставити відповідну мірку. "Очевидно, треба продовжувати процес європейського зближення і в темі політичній, і в темі економічній, і в темі безпековій. Але не обов'язково віддавати Крим, не обов'язково віддавати Донбас, не обов'язково нести такі жертви, перш за все людські. Це всього-на-всього політика. Треба вчитися, як цього не допускати. Тому що ціна людського життя незмірима з будь-чим, про що ми перед цим говорили", - сказав політик, додавши, що винити в усіх проблемах окупантів не зовсім правильно.

Ющенко додав, що окупанти прийшли туди, де найменше українського, де нема практично української мови, національної пам'яті і церкви тощо. При цьому екс-президент вірить у повернення Криму і частини Донбасу, тому що "це Путіну не потрібно".

"Путін, клеючи свій "русский мир", звичайно, бачить Україну тут як ключового фігуранта. Україна – основне джерело русифікації. І від цього нікуди не дінешся. Він Україну в спокої не залишить. Але не треба на це банально дивитися, що мова йде тільки про територію. Зовсім ні", - переконаний Віктор Ющенко.

Нагадаємо, наступна зустріч щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі може відбутися 15 січня в столиці Казахстану.

Наступна публікація