Заспокоєний Луценко повернувся до регламентного комітету

Засідання з розгляду питання про позбавлення нардепа недоторканності продовжилося.

Генпрокурор України Юрій Луценко після нетривалої перерви повернувся на засідання регламентного комітету, де розглядалось питання позбавлення депутатської недоторканності з нардепа від "Народного фронту" Максима Полякова.

Зазначимо, генпрокурор поконфліктував із депутатом Сергієм Шаховим, звинувативши членів комітету у покриванні корупції.

"Ви необ'єктивно ставитесь... Ви покриваєте корупцію тут, в цьому залі... Чорт забирай! Коли я почав ставити питання вчора одному з присутніх тут, мені не дали цього зробити, бо ми вийшли на гаряче. Ви боїтеся, щоб люди побачили корупцію. Сьогодні ви мені намагаєтеся закрити рота! Не вдасться! Ви всі тут займаєтесь покриванням корупції... Приймайте рішення, врешті-решт, не займайтеся самогубством Верховної Ради!" - заявив Луценко.

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник 20 червня під час брифінгу розкрив схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардеп від БПП Борислав Розенблат і парламентар від "Народного фронту" Максим Поляков. За словами очільника Бюро, за вказаною  схемою під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.

Сума хабарів, отриманих у вказаній справі – більше 300 тисяч гривень. 19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали охоронця народного депутата від БПП Борислава Розенблата під час отримання хабара у розмірі 200 тис. доларів. Нардеп Сергій Лещенко стверджував, що поплічник Розенблата отримав гроші за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину. 

Сам політик назвав звинувачення на адресу його охоронця провокацією

Депутатів Розенблата та Полякова хочуть позбавити недоторканності - вони обидва фігурують у бурштиновій справі. Відповідне подання вже підготували.

Залиште свій коментар