Зеленський зустрівся з делегацією ЄБРР

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гарант розраховує на нарощення співпраці.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 12 червня, у Києві зустрівся з делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Український лідер відзначив підтримку з боку ЄБРР та подякував президенту банку Сумі Чакрабарті за те, що ЄБРР залишається найбільшим інституційним інвестором України.

"Дякуємо вам, що ви тут, і дякуємо за те, що ви є найбільшим інвестором в Україні. Хочу запевнити, що ми нарощуватимемо нашу співпрацю", – наголосив Зеленський.

За його словами, стратегія ЄБРР повністю відповідає пріоритетам України. Також Зеленський підкреслив, Україна цінує співпрацю зі своїми міжнародними партнерами – ЄБРР, Світовим банком та МВФ і нагадав про недавню зустріч з представниками Міжнародного валютного фонду. 

Президент наголосив, що налаштований на проведення реформ у країні та боротьбу з корупцією, а для цього потрібні парламент і уряд, яким довіряли б громадяни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄБРР виділить 40 млн доларів для підтримки одного з українських банків. Рішення було ухвалене 5 червня. 

ВідеоМВФ назвав умови для отримання Україною траншів

Дефолту не плануємо - таке заявив призначений  секретарем Ради нацбезпеки та оборони Олександр Данилюк. За його словами, співпраця з МВФ триває. Серед умов, які ставить організація для отримання траншів: Україні слід повернути статтю про незаконне збагачення та провести судову реформу.  

МВФ назвав умови для отримання Україною траншів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції