Зеркаль відмовилася працювати в Адміністрації президента - ЗМІ

Зеркаль відмовилася працювати в Адміністрації президента - ЗМІ

Із сайту президента зник указ про призначення.

Із офіційного сайту президента України прибрали указ №309/2019, у якому йшлося про призначення Олени Зеркаль заступницею глави Адміністрації президента. Пояснень, чому прибрали документ, немає.

Джерела у команді президента Володимира Зеленського стверджують, що Зеркаль відмовилася від посади, передає "Українська правда". Точної причини відмови невідомо. Зеркаль начебто погоджувалася бути лише уповноваженим з питань міжнародних судів України щодо Росії, а не заступником глави Адміністрації президента, яку очолив особистий адвокат бізнесмена Ігоря Коломойського Андрій Богдан.

Олена Зеркаль із серпня 2014 року була заступником міністра закордонних справ з європейської інтеграції, очолювала українські делагації у міжнародних судах у справах України проти Росії. Також брала участь у перших зустрічах Володимира Зеленського з лідерами держав у день інавгурації.

Що відомо про перші призначення та команду нового президента Володимира Зеленського, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.
 

Відео Зеленський призначив першого помічника, керівника Генштабу, главу АП і його заступників

Упродовж дня на офіційному сайті президента продовжують з’являтися укази щодо нових призначень. Новим начальником генштабу став генерал-лейтенант Руслан Хомчак. Главою адміністрації президента - адвокат, колишній перший заступник міністра юстиції Андрій Богдан, а першим помічником Президента - бізнес-партнер Зеленського та сценарист студії квартал 95 Сергій Шефір. Директор студії Сергій Трофімов став  першим заступником глави Адміністрації.    

Зеленський призначив першого помічника, керівника Генштабу, главу АП і його заступників

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів