Журналіст знайшов слід Адміністрації президента в арешті Корбана (3 фото)

Владислав Сидоренко має в розпорядженні відповідні документи.

Арешт голови політради партії "УКРОП" Геннадія Корбана реалізувала ГПУ на замовлення Адміністрації президента.

Таку версію висунув журналіст Владислав Сидоренко на своій сторінці в Facebook.

Він з'ясував, що рішення про обшуки в офісах "УКРОПу" та арешт Корбана приймав Новозаводський суд в Чернігові. Саме цей суд виніс влітку 2015 року рішення про обшук у кабінеті голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, який відмовився виносити рішення на користь Петра Порошенка в справу про акціях "Укргазвидобування".

Слідчою групою по справі київського судді заступник генпрокурора Юрій Столярчук ставить чернігівського прокурора Є. Кожедуба.

"(Рішення про обшуки в Чернушенка ухвалені чернігівським судом – ред.) наштовхує на думку, що Новозаводський районний суд м.Чернігова якимось чином лояльний. По-цьому, призначаємо керувати групою слідчих, чисто формально, місцевого Кожедуба. Щоб підпадало під чернігівську юрисдикцію. І передаємо до Новозаводського", - наголошує Сидоренко.

Саме цей чернігівський прокурор Кожедуб просив проводити слідчі дії в справі Корбана і звернувся до Новозаводського суду, який і прийняв відповідну ухвалу.

ЗАКАЗ ГЕНЕРАЛЬНОЙ ПРОКУРАТУРОЙ КОРБАНА. КАК ЭТО БЫЛО.Для того, чтобы ощутить весь цинизм ГПУ. Увидеть всю картину прои...

Posted by Vladyslav Sydorenko on 31 жовтня 2015 р.

Нагадаємо, що суд у Чернігові приймав рішення про обшуки в Дніпропетровську.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів