"Барселона" зазнала несподіваної поразки в Кубку Іспанії

Помститися супернику "блаугранас" можуть вже за тиждень.

"Барселона" сенсаційно програла перший поєдинок 1/8 фіналу Кубка Іспанії.

Каталонський гранд на виїзді поступився "Леванте" з рахунком 1:2. Вже на четвертій хвилині протистояння підопічні Ернесто Вальварде вимушені були діставати м'яч із сітки своїх воріт. Ерік Кабако з лінії воротарської головою переправив ігровий знаряд точно за призначенням після навісу зі штрафного у виконанні Рубена Рочіни.

Не встигли гравці "Барселони" отямитися, як господарі вдруге засмутили голкіпера Яспера Сілессена. Борха Майораль на 18 хвилині завдав точного удару в кут воріт з меж штрафної, чим привів уболівальників на трибунах до приємного шокового стану.

Єдине, на що вистачило гостей, так це на гол з пенальті від Філіппе Коутіньо, який було забито на 85 хвилині. Зазначимо, що право на удар "з позначки" заробив Деніс Суарес.

Програвши "Леванте", каталонці ще не припинили боротьбу в цьому турнірі. 17 січня відбудеться матч-відповідь, де "Барселона" має шанс помститися та, як наслідок, пробитися до наступного раунду.

Раніше впевнену перемогу в Кубку Іспанії здобув мадридський "Реал".