"Баварія" впевнено вийшла у фінал чемпіонату світу (відео)

"Баварія" вийшла в фінал чемпіонату світу / Фото: fcbayern.telekom.de

У півфіналі команда Пепа Гвардіоли не зустріла опору китайського "Гуанчжоу Евергранд".

Мюнхенська "Баварія" стала першим фіналістом клубного чемпіонату світу-2013 з футболу.

У півфіналі команда Пепа Гвардіоли не зустріла опору китайського "Гуанчжоу Евергранд", розгромивши команду Марчелло Ліппі з рахунком 3:0.

Китайці трималися майже весь перший тайм, але пропустили два м'ячі у роздягальню. На 40-й хвилині Франк Рібері замкнув подачу з флангу, а за чотири хвилини Маріо Манджукіч у падінні красиво пробив головою після подачі Тьяго.

На початку другого тайму Маріо Гьотце втретє засмутив китайців. На цьому мюнхенці зупинилися.

Суперника у фіналі "Баварія" дізнається у середу. Це буде переможець матчу "Раджа" (Марокко) - "Атлетіко Мінейро" (Бразилія).

Фінальна гра відбудеться у неділю. Початок - о 21:30.