"Челсі" в серії пенальті здолав "Айнтрахт" та пробився до фіналу Ліги Європи

На вболівальників очікує лондонське дербі.

"Челсі" в рамках матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи не без проблем здолав німецький "Айнтрахт".

Завершивши основний час із рахунком 1:1, долю цього протистояння мала вирішити серія пенальті, де точнішими були підопічні Маурісіо Саррі (4:3).

На 28 хвилині господарів вивів уперед Рубен Лофтус-Чік, який вдало надіслав ігровий знаряд точно в кут голкіпера "орлів" Кевіна Траппа. Гості, тим часом, відповіли точним ударом у виконанні Луки Йовіча. Форвард гостей відзначився на 49 хвилині.

Завершивши основний час із рахунком 1:1, команди не зуміли відзначитися й в двох екстра-таймах. У серії пенальті "Челсі" був більш вдалим і. як наслідок, здобув перемогу, а разом з нею і путівку в фінал.

Там команда Сарри зіграє з "Арсеналом", який раніше без проблем розібрався з "Валенсією" (4:2). Фінал "Челсі" - "Арсенал" відбудеться 29 травня.