"Чорноморець" і "Карпати" влаштували феєрію на відкритті стадіону у Одесі

Федецький приніс львів'янам нічию / Фото: fckarpaty.lviv.ua

Львів'яни зуміли трішки зіпсувати настрій одеським вболівальникам на відкритті стадіону "Чорноморець".

19 листопада - свято футболу у Одесі. Сьогодні відкрито новий футбольний стадіон "Чорноморець".

Перша гра на новій арені закінчилася внічию. "Чорноморець" та "Карпати" влаштували спектакль для глядачів, в якому не виявилося переможців та переможених.

Команди зіграли в яскравий атакувальний футбол - було багато небезпечних моментів як біля одних так і інших воріт.

Одеситам вдалося відкрити рахунок перед самісінькою перервою. "Моряки"організували контратаку, Балашов увірвався в штрафний майданчик віддав пас на Джиммі Франсу, якого збив захисник. Пенальті реалізував Балашов, забивши перший гол на стадіоні "Чорноморець".

Львів'яни зуміли зрівняти рахунок на 66-й хвилині. Безотосний відбив удар Федецького, але ніхто не закрив Батісту і бразилець відправив м'яч у порожні ворота.

Після цього пішов відкритий футбол з великою кількістю небезпечних моментів. І на 81-й хвилині "морякам" вдалося вдруге вийти вперед. Фонтанелло виконав штрафний, м'яч рикошетом відскочив до Джиммі Франси і той не схибив з п'яти метрів.

Але радість одеситів була недовгою. Швидка атака львів'ян закінчилася виходом Батісти і Федецького на одного захисника. Перший віддав, а другий невідпорно пробив у лівий кут.

Господарі пішли на штурм воріт, але оборона львів'ян не помилялася у заключні хвилини гри. Водночас Федецький та Ткачук перевіряли пильність Безотосного ударами здалеку.

2:2 - вийшло справжнє бойове хрещення стадіону "Чорноморець". А після гри був святковий салют для вболівальників.

В турнірній таблиці команди залишилися на своїх місцях.