"Чорноморець" по пенальті виграв бій із "Сталлю" за чвертьфінал Кубка України

"Чорноморець" переміг "Сталь" по пенальті / Фото: getreading.co.uk

"Моряки" показали характер і перемогли в Одесі з рахунком 6:3.

Одеський "Чорноморець" пробився у чвертьфінал Кубка України, перемігши "Сталь" із Дніпродзержинська в серії післяматчевих пенальті.

Дніпродзержинці приїхали до Одеси із запасом - у першому матчі "Сталь" перемогла вдома 2:1. Тому саме "морякам" треба було штурмувати суперника.

Успішний штурм вийшов на 40-ій хвилині. Одесити провели блискучу атаку: Діденко після пасу Фоміна з ходу буцнув м'яч у сітку.

По перерві "заштормило" біля воріт Паста. Автор такого важливого для "Чорноморця" голу привіз пенальті у свої ворота, заваливши у штрафній суперника.

Голкіпер "моряків" ледь не став героєм матчу, відбивши удар Котляра, та Антон на добиванні таки ввігнав примхливу сферу.

За 9 хвилин до кінця основного часу Опанасенко шикарним ударом подарував одеситам шанс на чвертьфінал.

Ніхто із суперників не скористався п'ятьма компенсованими хвилинами, перевівши з'ясування відносин в овертайм.

Але у "битві характерів" сильнішого команди не виявили. На серію пенальті Григорчук замінив Паста на Мартищука, який одразу відбив удар Адамюка.

"Моряки" жодного разу не схибили, а у "Сталі" вище воріт пробив Каленчук.

Чорноморець - Сталь - 6:3. Відео матчу

6:3 - і "Чорноморець" чекає на п'ятницю, 31 жовнтя, коли відбудеться жеребкування чвертьфіналу. Початок - 11:00.

Нагадаємо, в 1/4 фіналу Кубка України вже вийшли донецький "Шахтар", дніпропетровський "Дніпро", донецький "Олімпік", київське "Динамо", полтавська "Ворскла" і харківський "Металіст".

30 жовтня пройде останній матч "Зоря" - "Олександрія".