"Динамо" не без проблем розібралося з одеським "Чорноморцем"

"Динамо" продовжує переслідувати "Шахтар" / Фото: ФК Динамо Київ

Кияни на своєму полі при поганих погодних умовах зуміли переграти суперника.

У Києві відбувся поєдинок між "Динамо" і одеським "Чорноморцем".

Матч відбувся у рамках 16 туру української Прем'єр-ліги завершився з рахунком 2:1.

ДИНАМО – ЧОРНОМОРЕЦЬ. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший гол за киян забив Дерліс Гонсалес на 43-й хвилині, скориставшись чудовим пасом Андрія Ярмоленка.

Другий гол забив вже сам Андрій. Зробив це лідер "Динамо" на 47-й хвилині, реалізувавши пенальті. М'яч-відповідь суперника прийшовся на 87-ю хвилину. Точним ударом відзначився Кирило Ковалець.

Завдяки цій перемозі столичний клуб набрав 40 очок і не відпустив від себе лідируючий "Шахтар", який раніше переграв "Говерлу". "Чорноморець" продовжує займати 13 рядок у таблиці з 9 набраними очками.

Наступні свої матчі команди проведуть в рамках перенесеного 12 туру. "Динамо" 4 грудня зустрінеться із запорізьким "Металургом", а "Чорноморець" 6 грудня поїде в гості до "Металісту".