"Динамо" переграло "Шахтар" у Києві і очолило турнірну таблицю

Кияни вдруге поспіль перемогли "гірників".

Київське "Динамо" і донецький "Шахтар" зустрілися на НСК "Олімпійському" в рамках 3-го туру УПЛ 2018/19.

Поєдинок завершився мінімальною перемогою киян - 1:0.

Перший тайм минув практично без моментів від обох команд. А старт другого тайму затягнувся на декілька хвилин через акцію протесту фанатів "Динамо" проти ФФУ.

Єдиним голом у матчі відзначився Беньямін Вербич, який після подачі зі штрафного у виконанні Віктора Циганкова ударом головою відправив м'яч у ворота (64). Після пропущеного голу донеччани трохи активізувалися, але вирівняти рахунок так і не змогли.

Таким чином, команда Олександра Хацкевича стала одноосібним лідером чемпіонату. Кияни набирають 9 очок після трьох матчів і виходять на перше місце в турнірній таблиці УПЛ. На рахунку "гірників" залишилося 6 балів.

Зазначимо, що це друга перемога "Динамо" над "Шахтарем" цього сезону після Суперкубка України (1:0).

"Динамо" – "Шахтар" – 1:0. Огляд матчу