"Динамо" вперше у сезоні втратило очки у чемпіонаті

Кияни не зуміли впоратися з "Чорноморцем".

"Динамо" у рамках 6 туру чемпіонату України зіграло на виїзді внічию з "Чорноморцем" з рахунком 1:1.

Першими відкрили рахунок у зустрічі підопічні Олександра Хацкевича - Назарій Русин на 59 хвилині вдало замкнув головою подачу від Артема Шабанова.

Коли здавалося, що кияни здобудуть п'яту перемогу поспіль з рахунком 1:0, своє слово сказав Гліб Грачов. Центральний захисник "моряків" вище за всіх стрибнув у чужій штрафній та головою відправив м'яч у сітку воріт Дениса Бойка. Це взяття воріт сталося на 84 хвилині.

Отже, не зумівши переграти "Чорноморець", "Динамо" вперше у цьогорічному розіграші УПЛ втратило очки. Наразі віце-чемпіон України має у своєму активі 13 балів та посідає 3 сходинку. "Чорноморець", своєю чергою, набрав 9 пунктів та розташувався на 4 позиції.

Наступну гру кияни проведуть 28 серпня. Цей матч відбудеться у рамках раунду плей-оф Ліги чемпіонів. Суперником "Динамо" буде амстердамський "Аякс". Перша дуель між цими колективами завершилася поразкою української команди з рахунком 1:3.