"Динамо" втратило очки з "Десною" та опустилося на третє місце в УПЛ

"Біло-сині" пропустили вперед "Зорю".

Київське "Динамо" в рамках 23-го туру української Прем'єр-ліги розписало нічию вдома проти чернігівської "Десни" з рахунком 1:1.

Обидва голи були забиті в другій половині протистояння. На 69 хвилині форвард "біло-синіх" Назарій Русин з близької відстані замкнув передачу з правого флангу від Володимира Шепєлєва.

Відео Динамо – Десна – 1:0. Відео голу Русина

Чемпіонат України 2019/2020. 23 тур. Динамо – Десна – 1:0. Відео голу Русина на 69 хвилині матчу.

Динамо – Десна – 1:0. Відео голу Русина

Здавалося, що команда Олексія Михайличенка зуміє вирвати три бали, але на 80 хвилині помилка в захисті від Олександра Караваєва призвела до перехоплення та голу від Олександра Філіппова.

Відео Динамо – Десна – 1:1. Відео голу Філіппова

Чемпіонат України 2019/2020. 23 тур. Динамо – Десна – 1:1. Відео голу Філіппова на 80 хвилині матчу.

Динамо – Десна – 1:1. Відео голу Філіппова

Зазначимо, перед цим взяттям воріт "Десна" вже забила у ворота Георгія Бущана, але головний арбітр після перегляду системи відеоповторів (VAR) скасував цей гол.

Відео Динамо – Десна - 1:0. Гол Старенького не зарахували через офсайд після перевірки VAR

Чемпіонат України 2019/2020. 23 тур. Динамо – Десна - 1:0. Гол Старенького не зарахували через офсайд після перевірки VAR на 74 хвилині матчу.

"Динамо", своєю чергою, могло забивати й раніше - все той ж Шепєлєв із вигідної позиції під кінець першого тайму влучив у поперечину.

Як наслідок, команди поділили очки та продовжили битву за місце в Лізі чемпіонів. Колектив Михайличенка набрав 46 балів та опустилася на третє місце в турнірній таблиці. "Біло-сині" пропустили вперед луганську "Зорю", яка в цьому турі мінімально здолала "Шахтар" (1:0). "Десна", тим часом, з 43 пунктами йде четвертою.