"Дніпро" розбив "Волинь" за 15 хвилин в чемпіонаті України

6276

Матеус забив 4 м'ячі / Фото: fcdnipro.ua

У Дніпропетровську стартував 19-й тур чемпіонату України з футболу. Лідер чемпіонату "Дніпро" розгромив луцьку "Волинь" з рахунком 5:1.

У першому таймі господарі не змогли підібрати ключі до воріт Віталія Неділька, а лучани забили гол у роздягальню. Це Алессандро Селін на швидкості прийшов двох захисників і потужним ударом увігнав м'яча під поперечину.

На другий тайм гості вийшли без центрального оборонця Яна Масло, який отримав ушкодження наприкінці першого тайму. Ще й зашкутильгав капітан лучан Сергій Сімінін. Враховуючи травмованих Шикова і Парцванії, у волинян не залишалося здорових центральних захисників. Старшому керманичу "Волині" Володимиру Дикому довелося латати діри в обороні гравцями іншого амплуа.

Цим і скористався "Дніпро", розірвавши оборону лучан за 15 хвилин. Спершу Селезньов зрівняв рахунок, а потім своє вагоме слово сказав бразилець Матеус, забивши тричі за 13 хвилин.

Щоправда, за рахунку 1:1 волиняни могли вийти вперед, але Майкл Бабатунде пробив у стійку.

А на останній хвилині гри Матеус оформив каре. За кілька хвилин до цього Коноплянка метрів з 11-ти стусонув поперечину.

У підсумку, 5:1 - "Дніпро" став одноосібним лідером чемпіонату, випереджаючи "Шахтар" на три очки.

Дніпро - Волинь - 5:1. Відео матчу

"Гірники" у середу зіграють проти "Динамо" на "Олімпійському". Пряму трансляцію всеукраїнського дербі дивіться на телеканалі 2+2 та нашому сайті.