"Донецьк" зазнав першої поразки у топ-16 Єврокубка

"Донецьк" продовжує претендувати на 1/4 Єврокубка / bc.donetsk.ua

"Тигри" перервали шестиматчеву переможну серію, програвши срібному призеру чемпіонату Росії.

Баскетбольний клуб "Донецьк" у третьому матчі топ-16 Єврокубка поступився одному з фаворитів турніру підмосковним "Хімкам" із рахунком 55-68.

Однією з проблем донецьких "тигрів" у звітній грі став низький відсоток реалізації триочкових кидків (2/13), як і завелика кількість втрат, на чому після матчу наголосив наставник команди Саша Обрадович.

В'ячеслава Кравцова відзначився 17 очками та 8 підбираннями. Варто також відзначити Рамела Каррі, який здобув 11 очок, й Івана Раденовича, котрий оформив дабл-дабл (10 очок + 10 підбирань).

Зазначимо, що "Донецьк" у Підмосков'ї перервав переможну шестиматчеву серію. А ось "Хімки" виграв дев'ятий поєдинок поточного розіграшу Кубка Європи з дев'яти.

Таким чином, після трьох турів "Донецьк", маючи в активі дві перемоги, посідає другу сходинку в турнірній таблиці. Вже за тиждень кривдники "тигрів" приїдуть у гості в Донецьк.

Єврокубок.Топ-16

Група J. 3-й тур

ХІМКИ - ДОНЕЦЬК - 68:55 (17:11, 19:21, 18:12, 14:11)

Хімки: Планініч (16 + 6 підбирань), Келаті, Фрідзон (17 + 7 передач + 6 підбирань), Моня (2), Лончар (17 + 7 підборів) - старт; Желабаль (5), Куїнн (4), Хвостов (2), Нільсен (2 + 6 підборів), Жуканенко (0).

Донецьк: Авдаловіч (8 + 4 втрати), Каррі (11), Лі (5), Раденовіч (10 + 10 підбирань), Кравцов (17 + 8 підборів) - старт; Глєбов (4), Пустозвонов (0), Джексон (0), Стояновскі (0).

Кидки з ближньої та середньої дистанції: 15/36 (41%) - 21/43 (48%)
Кидки з далекої дистанції: 7/18 (38%) - 2/13 (15%)
Штрафні кидки: 17/18 (94%) - 7/9 (77%)
Підбори: 34-30
Передачі: 19-20