Джима фінішувала в топ-20 спринту на Кубку світу в Обергофі

Її відставання від лідера склало майже дві хвилини.

Нещодавно завершився спринт у жінок, який відкривав четвертий етап Кубка світу з біатлону в Обергофі.

Збірна України виступила в цій гонці з п'ятьма біатлоністками, а найвищу сходинку серед них посіла Юлія Джима. Припустившись однієї хиби, вона фінішувала на 16 місці. Її відставання від лідера склало майже дві хвилини.

Щодо інших українок, то далі йдуть: Валя Семеренко (25), Олена Підгрушна (36), Анастасія Меркушина (46) та Віта Семеренко (52).

"Золото" виграла представниця Норвегії - Марте-Олсбю Розеланд. "Срібло" та "бронза" спринтерської гонки належать Деніз Германн (Німеччина) та Жюлі Сімон (Франція).