Екс-дружина Шовковського похвалилася своїм "сімейним щастям"

Екс-дружина Шовковського похвалилася своїм "сімейним щастям"

Власта обожнює своїх тварин / Фото: ТСН.ua

Власта Шовковська-Фірсова показала квартет улюблених домашніх тварин.

Колишня телеведуча та дружина голкіпера київського "Динамо" Олександра Шовковського - Власта Шовковська-Фірсова , - здійснила свою мрію про сімейний затишок.

Власта завжди хотіла великий будинок, багато гостей і кілька великих тварин. Але мрія здійснилася лише кілька років тому, коли сімейство перебралося до заміського будинку.

У квартирі вона не могла дозволити собі таку розкіш, адже і Власта, і син Влад - алергіки і будь-які домашні тварини викликали у них напади астми.

Тепер сім'ю радують четверо домашніх улюбленців.

"Ось це сімейне щастя у нас", - радіє Власта.

Німецький вівчар Міша, південноафриканська бурбулиха Зіба, колишня безпритульна Нюра і шотландець Біблос - усім вистачає місця та любові.

Найпершою у сім'ї з'явилася кішка Нюра. Триколірну красуню син Власти підібрав на смітнику у спальному районі столиці. Пізніше їй взяли "чоловіка" - Біблоса.

А білявка Зіба з'явилася в хаті останньою. Вона жила за два будинки від Властиної оселі. І в неї закохався німецький вівчар Міша. Бігав до неї на побачення, поки хазяї не забрали її до себе.

Власта зізнається - мріє рідко. Частіше - просто каже собі, чого вона хоче і наполегливо йде до своєї мети. Та все ж - заповітні мрії у неї є.

"Хочу жити дуже довго. Хочу побачити своїх онуків, правнуків", - зізнається господиня.

Мрії Власти Шовковської про великий будинок і кілька великих тварин збулись

Мрії Власти Шовковської про великий будинок і кілька великих тварин збулись

Повʼязані теми:

Наступна публікація