"Інгулець" вибив ще одного представника УПЛ з Кубка України та вийшов до чвертьфіналу

Команда Першої ліги здолала "Дніпро-1".

Першоліговий "Інгулець" продовжив переможну ходу в Кубку України.

Клуб із селища Петрове в рамках 1/8 фіналу турніру "зняв скальп" із представника УПЛ "Дніпра-1" - 2:1.

Обидва голи "Інгульця" забив Олександр Акіменко. На 23-й хвилині форвард господарів відзначився з гри, а на 66-й реалізував пенальті. Дніпряни відповіли лише голом Станіслава Куліша наприкінці першого тайму.

Зазначимо, що команда Дмитра Михайленка грала проти "Інгульця" резервним складом. Тренер дніпрян вдався до серйозної ротації: у порівнянні з суботньою грою з "Олімпіком" в УПЛ лише три футболісти зберегли місце в основі.

Додамо, що 1/16 фіналу "Інгулець" залишив за бортом Кубка України іншого представника елітного дивізіону, львівські "Карпати".

Нагадаємо, минулого сезону "Інгулець" вийшов у фінал Кубка, де був розгромлений "Шахтарем".